Zamknij

Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk.

  81 825 14 89   ul. Piłsudskiego 14 
ekoland@ekolandpolska.com.pl 23-200 Kraśnik

 

Dodatkowe informacje

EKOLAND sp. z o.o.

ul. Piłsudskiego 14
23-200 Kraśnik

NIP 715-16-46-324
REGON 431240986

numer rachunku bankowego:
mBank S.A. - 78 11401010 0000 5568 7500 1001

 

Biuro Obsługi Klienta

ul. Piłsudskiego  14
23-200 Kraśnik

tel/fax. 81 825 14 89

email: ekoland@ekolandpolska.com.pl

godziny otwarcia: 7.00 – 15.00

Karolina Bieniek
email: karolina.bieniek@ekolandpolska.com.pl

Marta Kuźmiuk
email: sekretariat@ekolandpolska.com.pl


Dział handlowy
Dariusz Gutowski
email: dariusz.gutowski@ekolandpolska.com.pl

Magdalena Januszek
email: magdalena.januszek@ekolandpolska.com.pl


Dział transportu
Eugeniusz Mazurek
email: eugeniusz.mazurek@ekolandpolska.com.pl

Dział finansów i administracji
Beata Fiut
email: beata.fiut@ekolandpolska.com.pl

Dział księgowości
Marzena Orzeł
email: marzena.orzel@ekolandpolska.com.pl

 

 

AKTUALNOŚCI

  •  

    Zmiana harmonogramu odbioru odpadów w związku z dniem wolnym w dniu 12 listopada 2018 r.

     

    EKOLAND Sp z o.o. z siedzibą w Kraśniku, ul. Piłsudskiego 14 informuje, że odbiór odpadów przypadający w poniedziałek tj. 12 listopada 2018 r. na terenie miasta Kraśnik zostanie zrealizowany:

    COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE
  •  

    EKOLAND wspiera świadomość ekologiczną!

     

    25 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego „NAJCIEKAWSZY ODPADOWY POTWÓR”.

    COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE
  •  

    Dostarczenie pojemników BIO w mieście Kraśnik

    Informujemy, że Ekoland od 30.01.2018 przeprowadzi bezpłatne dostarczanie pojemników na odpady biodegradowalne . Pojemniki zostały oznakowane napisem BIO i zaopatrzone w system identyfikacji pojemników z wykorzystaniem technologii RFID, który wyznacza na mapie miejsce odbioru odpadów, a także ilość opróżnianych pojemników.